Říjen 2012

Na téma Půjčky Bez Ručitele, Půjčka 300000, Dražby A Exekuce Nemovitostí

9. října 2012 v 8:07
O půjčky online si může zažádat každý, kdo má české občanství a jeho věk překročil 18 let. Půjčky online poskytují nebankovní instituce ve velmi rozmanitém rozsahu. Pokud si zažádáte o půjčku ve výši několika tisíc korun, nebudete muset ručit a ani dokazovat výši příjmů.

Dalším produktem, který se loni na českém trhu objevil a je přímo určený pro slučování úvěrů, je Rychlá půjčka na konsolidaci od Raiffeisenbank. Klienti ji mohou využívat ke konsolidaci neomezeného množství úvěrů prakticky všech typů. Celková částka slučovaných půjček ovšem nesmí přesáhnout hranici půl milionu korun. Klient novou půjčku splácí deset let. Úroková sazba pro konsolidaci je nižší než u standardní neúčelové Rychlé půjčky. Podle mluvčího Raiffeisenbank Tomáše Kofroně ovšem banka konsolidaci úvěrů dělala prostřednictvím běžných půjček i před zavedením tohoto produktu.Další zdroje o půjčky online http://www.pujcka1.cz/

Máte nedostatek peněz? Chcete férovou půjčku a máte trable se zápisem v registru dlužníků? Především pro Vás jsou nabízeny nebankovní půjčky, u kterých není jméno klienta ověřováno v registru dlužníků. Snadno tak můžete sehnat výbornou půjčku, která rychle vyplní Vaše předpoklady. Skutečnost, že je půjčka bez zkoumání registru není to ještě konečnou výhodou tohoto produktu. Pro vyřízení půjčky není nutnost doložit třetí ručitelskou osobu. Schválení žádosti je opravdu rychlé. Otestujete si i Vy tuto půjčku.